Türk Eğitim Sen Karaman

Başkanımız Necati BATUR’un Eğitim ve Öğretim yılı mesajı

Başkanımız Necati BATUR’un Eğitim ve Öğretim yılı mesajı

TES Karaman Şubesi Başkanı Necati BATUR yarın başlayacak yeni Eğitim ve Öğretim yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Batur mesajında şu ifadelere ver verdi:

“Geçtiğimiz yılın başında tüm dünyayı etkisi altına alan ve  devam eden küresel salgının olumsuz tesirleri altında dahi, biz eğitim çalışanları ve veliler eğitim-öğretime devam ederek öğrencilerimizi geleceğe hazırlamaya devam ettik ve edeceğiz.Her ne şart altında olursak olalım geleceğimizin teminatı olan çocukları ve gençlerimizi milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler olarak yetiştirmek ve hayata hazırlamak en önemli görevimizdir.

    Kamuoyu şunu bilmelidir ki; bu zor salgın sürecinde sağlık çalışanları ile birlikte eğitim çalışanlarının özverili gayretleri de takdire şayandır. 

Bu düşüncelerle Eğitim camiasını oluşturan tüm öğretmenlerimiz, çalışanlarımız ve öğrencilerimize yeni eğitim öğretim yılının önce sağlık, başarı ve mutluluk içerisinde geçmesini diliyor, salgınla mücadelede maske mesafe temizlik kurallarına hep birlikte riayet etme vurgusuyla, TES Karaman yönetim kurulu olarak yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diliyoruz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ